Serrapeptáza

Serrapeptáza a zápaly kĺbov, artritída a reumatoidná artritída

Dr. Arnold Renshaw, z Menchesteru v Anglicku referoval v časopise Annals of Rheumatic Disease, že získal dobré výsledky s liečbou enzýmami u vyše 700 pacientov, ktorí mali reumatoidnú artritídu, osteoartritídu alebo fibrózu. Niektoré prípady mali ankylozujúcu spondylitídu a aj tak u nich zabrala liečba. Liečil 556 pacientov s rôznymi typmi artritídy, 283 sa výrazne zlepšilo, a ďalších 219 sa zlepšilo o niečo menej. Z 292 prípadov reumatoidnej artritídy, 264 pacientov malo zlepšenie rôzneho stupňa. Čím dlhšie trvá ochorenie, tým dlhšie treba čakať na zlepšenie, hoci väčšina ukázala zlepšenie už po dvoch alebo troch mesiacoch liečby s enzýmami.
Vo všeobecnosti bolesť pri osteoartritíde sa skôr zmierni pri liečbe serrapeptázou ako pri reumatoidnej artritíde, ktorá vyžaduje intenzívnejšiu liečbu. Najlepšie výsledky sú, ak sa s enzýmami upraví aj strava.

Oficiálna liečba tohto poškodzujúceho ochorenia zahrňuje silné nebezpečné lieky ako sú steroidné a nesteroidné protizápalové lieky a tiež ďalšie ako sú methotrexát a D-penicillamin, ktoré majú aj vážne vedľajšie účinky. Početné štúdie na zvieratách a ľuďoch s reumatoidnou artritídiou ukázali, že liečba s enzýmami môže upraviť prejavy bolesti a zápalu prinajmenšom tak ako klasická liečba, ale bez vedľajších účinkov, ktoré pri enzýmoch vlastne neexistujú.
Lekári, ktorí dávajú proteolytické enzýmy zistili preventívne účinky, ktoré zahrňujú: lepšiu hybnosť, menej úbytku svalovej hmoty, menej zápalov kĺbov a bolesti pri pohybe. Menej tromboembolických komplikácií, menej bolesti pri opuchoch, menej poškodení chrupavky a púzdra pri nehybnosti.

Ako pracuje serrapeptáza?
Významne pomáha tým, že čistí od zápalového, mŕtveho a jazvovitého tkaniva. Odstránením tohto problematického tkaniva, telo môže toto obnoviť zdravím tkanivom.
K liečbe treba pridať aj správnu výživu. Až 80% pacientov je úplne bez príznakov artritídy toto poukazuje, že liečba serrapeptázou je blízko k vyliečeniu.

 


Astma / Srdce a cievne ochorenia / Skleróza multiplex / Úrazy / Zápaly / Migréna a bolesti hlavy / Cukrovka / Osteoporóza / Zápaly kĺbov a artritída / Cystická fibróza pŕs / Športové úrazy / Úľava od bolesti / Starnutie / Ochorenia čriev


©2011-2019 www.cistecievy.sk

NAJ.sk
Naši partneri: LKVB6....