Serrapeptáza

Serrapeptáza a srdce a cievne ochorenia

Angína pectoris, krvné zrazeniny, hlboké žilové zrazeniny.

Čo je príčinou?
Arterioskleróza sú vápnikové depozity a ateroskleróza sú tukové depozity uložené vnútri cievnych stien. Tieto zužujú priesvit ciev a zhoršujú prekrvenie. Čo to spôsobuje?

Ako to vzniká?
Všeobecne sú dôkazy, že vysoká hladina cholesterolu zvyšuje riziko rozvoja aterosklerózy, angíny, žilovej trombózy a krvných zrazenín. Cholesterol však nie je látka ktorá vyvoláva poškodenie. Meranie HDL –ťažkého cholesterolu a LDL – ľahkého cholesterolu presnejšie hodnotí riziko aterosklerózy. Posledné výskumy ukazujú, že zápal a voľné radikály zapríčiňujú poškodenie oboch - cholesterolu aj cievnej steny – toto následne vyvolá v tele opravnú reakciu. Následkom je zabudovanie vápnika a cholesterolu do poškodenej cievy a vznik plátu. Riziko vzniku a rozvoja najlepšie zhodnotí nie hladina cholesterolu, ale homocysteinu. Tento vzniká z cysteinu práve pri nedostatku vitamínov B skupiny B3, B6, kyseliny listovej a B 12. Homocystein je omnoho presnejší na meranie rizika srdcocievnych ochorení ako cholesterol. Dá sa jednoducho merať a kedykoľvek opakovať. Takto sa dajú napríklad aj hodnotiť rôzne dietetické programy. Program s vitamínmi potvrdil, že kontrola voľných radikálov je úspešnejšia pre prevenciu a má väčšie možnosti a väčší úspech ako diéta s obmedzením tukov a cholesterolu, ktoré sklamali.
Výskumníci v Nemecku používali Serrapeptázu na liečbu aterosklerózy. Serrapeptáza pomáha tráviť aterosklerotické pláty bez škodlivých účinkov na zdravé bunky v cievnej stene. Tvrdá, zúžená cievna sa považuje za následok spojených účinkov mikroskopických úrazov spolu so zápalom a prítomnosťou oxidovaných lipidov. Serrapeptáza lieči oboje, zápal aj rozpúšťa neživé pláty. Na rozdiel od liekov, ktoré blokujú cholesterol Serrapeptáza čistí neživé tkanivá z cievnej steny bez narušenia syntézy cholesterolu. Skutočne, keď sa užíva serrapeptáza, hladina cholesterolu môže stúpnuť, pretože sa uvoľní z cievnej steny, aby sa vylúčil z tela. (Cholesterol v čistom stave je antioxidant a nevyhnutná zložka steroidných hormónov a veľkých orgánových systémov tela.)
Lieky blokujúce biosyntézu cholesterolu môžu spôsobiť poškodenie pečene, očí, pľúc a iných mäkkých tkanív. Aj keď štúdie so serrapeptázou v liečbe srdcových ciev sú relatívne nové, niektoré literatúrne správy o serrapeptáze ukazujú, že je lepšia a rýchlejšia ako chelácia. Slávny nemecký lekár profesor Hans Nieper používal serrapeptázu na liečbu upchatých ciev u svojich pacientov s postihnutím srdcových ciev. Referoval, že serrapeptáza rozpúšťa krvné zrazeniny a varikózne žily sa zmenšujú. Referoval o žene čakajúcej na amputáciu končatiny a mužovi, ktorí mal ísť na cievnu operáciu. Obaja užívali serrapeptázu a vyliečili sa bez chirurgie.

Ako môže serrapeptáza pomôcť?
Nesmierne, a to tak, že čistí všetko od zápalu po mŕtve tkanivo a krvné zrazeniny. „Iba tri 5 mg tablety Serapeptidázy denne 12 až 18 mesiacov sú dostatočné na odstránenie vláknitých blokád zo zúžených koronárnych artérií (srdcových ciev).“ Dr. Hans Nieper
 


Astma / Srdce a cievne ochorenia / Skleróza multiplex / Úrazy / Zápaly / Migréna a bolesti hlavy / Cukrovka / Osteoporóza / Zápaly kĺbov a artritída / Cystická fibróza pŕs / Športové úrazy / Úľava od bolesti / Starnutie / Ochorenia čriev


©2011-2019 www.cistecievy.sk

NAJ.sk
Naši partneri: LKVB6....