Serrapeptáza

Serrapeptáza a skleróza multiplex

Prejavy SM ochorenia sú postupné zhoršovanie týchto príznakov: narušené videnie, reč, únava, svalová slabosť, stuhnutosť, necitlivosť, slabá koordinácia pohybov, ťažkosti s chodením. Pri tomto ochorení telo vlastným imunitným systémom napáda ochranné myelinové pošvy okolo nervových vlákien v mieche a mozgu a poškodzuje ich. Toto vedie k tvorbe jaziev a blokovaniu alebo spomaleniu prenosu nervových signálov.

Ako účinkuje serapeptáza: čistí a odstraňuje všetko zápalové, mŕtve a jazvovité tkanivo. Vyčistením a odstránením tohto problematického tkaniva umožňuje nervovému signálu postupovať bez prekážky a umožňuje nášmu vlastnému hojaciemu systému nahradiť ho zdravým tkanivom.

Svedectvo Mauren Rooney: Teraz sa cítim veľmi dobre. Všetko sa zlepšilo. Od júna som nemal relaps ochorenia. Napätosť v mojej chrbtici, ktorá poukazovala na prítomnosť SM už nemám a udržím pevne špendlíky a ihly v prstoch. Rovnováha sa zlepšila a čo je najlepšie stará dôvera pred SM sa mi vrátila.


Nie sú žiadne štúdie s použitím serrapeptázy pri SM. Tu sú dostupné štúdie: Serrapeptáza sa predáva ako protizápalová látka už viac ako 30 rokov v Európe a bolo zistené, že je účinná v rozpúšťaní neživých tkanív a zvlášť vnútorných jaziev a poškodení. Náš predpoklad je, že problém s SM je jazvovité tkanivo, ktoré sa vytvára na poškodených myelínových pošvách. Serrapeptáza toto rozpúšťa a umožňuje nervom začať fungovať.
Ak nie je záchvat ochorenia, potom môže dokonca začať regenerácia. (hoci o tomto nemáme dôkaz). Môžeme takto usudzovať na základe zastavenia ochorenia u tých ktorí ju používajú. Klinika prírodného zdravia serapeptázu používa v prvej línii. Dr. Hector E. Solorzano del Rio, M.D., Ph.D., D.Sc., vedúci programu pre štúdium alternatívnej medicíny z Univerzity Guadalajara tvrdí, že bolo vedecky dokázané, že enzýmy naozaj pomáhajú u pacientov s SM. Dr. Solorzano dáva príklad o jeho pacientovi, ktorý bol na vozíku pre SM. Volá sa Jose, má 40 rokov a dostal všetku známu liečbu na SM – bez výsledku. Po mesiaci programu s enzýmami Jose cítil viac sily vo všetkých svaloch. Mohol sa opäť sám obliecť, po ďalších troch mesiacoch mohol chodiť s určitými obtiažami. Po 6 mesiacoch liečby enzýmami, už nebol viac chorý. Je veľmi šťastný a teraz žije produktívny život.

Dôležité ďalšie fakty pri SM sú: pacienti majú nedostatok nenasýtených mastných kyselín. A ďalších dôležitých minerálov a vitamínov. Stovky pacientov sú liečení enzýmami s dobrými výsledkami nielen v Nemecku alebo Mexiku, ale tiež v mnohých iných krajinách. Je dôležité pamätať, že títo pacienti potrebujú tiež správnu výživu.

 


Astma / Srdce a cievne ochorenia / Skleróza multiplex / Úrazy / Zápaly / Migréna a bolesti hlavy / Cukrovka / Osteoporóza / Zápaly kĺbov a artritída / Cystická fibróza pŕs / Športové úrazy / Úľava od bolesti / Starnutie / Ochorenia čriev


©2011-2020 www.cistecievy.sk

NAJ.sk
Naši partneri: LKVB6....