Serrapeptáza

Serrapeptáza a osteoporóza

Je ochorenie, keď kalcium uniká z kostí a tieto sa stávajú krehké a ľahko sa môžu zlomiť. Môže sa tomu zabrániť a dá sa liečiť, ale ak sa nič nerobí osteoporóza pokračuje bezbolestne pokiaľ sa kosť nezlomí. Typické sú zlomeniny bedrovej kosti, stavcov a zápästia. Tieto prvé 2 vyžadujú hospitalizáciu a často veľké chirurgické výkony. Môžu zhoršiť schopnosti chodiť bez pomoci, môže sa predlžiť hospitalizácia až po neschopnosť chôdze prípadne smrť. Zlomeniny chrbtice majú vážne následky ako strata výšky, silné bolesti, deformitu.

Čo spôsobuje osteoporózu?
Je veľa štúdií, ktoré poukazujú na to, že príčina je v strave, ktorá obsahuje príliš veľa kyselinotvorných látok a tvorí chronický zápal. Najlepší ukazovateľ z krvi na predpoveď osteoporózy je aminokyselina homocystein. Je to je tiež ukazovateľ pre chronický zápal. Zmenou diéty a pridaním výživných látok možno zvrátiť príčinu a vážny rozvoj osteoporózy.

Ako môže serrapeptáza pomôcť?
Pomáha úžasne. Znižuje chronický zápal. Odstránením problematického tkaniva umožňuje telu, aby vlastný hojaci systém nahradil choré časti zdravými.
 
 


Astma / Srdce a cievne ochorenia / Skleróza multiplex / Úrazy / Zápaly / Migréna a bolesti hlavy / Cukrovka / Osteoporóza / Zápaly kĺbov a artritída / Cystická fibróza pŕs / Športové úrazy / Úľava od bolesti / Starnutie / Ochorenia čriev


©2011-2019 www.cistecievy.sk

NAJ.sk
Naši partneri: LKVB6....