Serrapeptáza

Serrapeptáza a ochorenia čriev


Ulcerózna kolitída.
Postihuje rektum a niekedy hrubé črevo. Zápal a veľa malých vredov sa rozvíja vnútri hrubého čreva, čoho následok je prudká a krvavá hnačka, bolesti a dlhodobá únava. Prejavy sú rôzne, podľa toho koľko hrubého čreva je postihnutého. Navyše, môže byť postihnutá aj koža, oči a kĺby. Ak je postihnuté len rektum hovoríme o proktitíde.
Crohnova choroba. Najčastejšie postihuje tenké črevo a hrubé črevo. Zapríčiňuje zápal, hlboké vredy a jazvy v stene čreva. Hlavným prejavom je bolesť v bruchu a prudká hnačka, strata na váhe. Tiež je niekedy spojená s inými zápalovými prejavmi postihujúcimi kĺby, kožu a oči.
Dráždivé hrubé črevo. Je funkčná porucha črevného systému s prejavmi bolesti v bruchu a diskomforom spojeným s porušením črevnej funkcie, hnačkami, obstipáciou alebo kombináciou oboch, trvajúca mesiace alebo roky. Túto diagnózu má 10-20% dospelých a tieto prejavy sú príčinou početných návštev lekárov. Výskumníci predpokladajú, že toto je jednou z najčastejších funkčných črevných porúch. Postihuje viac ženy, až 70%.

Čo vyvoláva toto ochorenie?
Odborníci na výživu vedia, že tieto problémy sú spôsobené stravou (aj stres tu má určitú úlohu).

Ako môže serrapeptáza pomôcť?
Významne tým, že čistí od zápalu a mŕtveho tkaniva, tým sa zmierňujú prejavy a umožňuje sa rýchla náprava poškodenia.

 

 


Astma / Srdce a cievne ochorenia / Skleróza multiplex / Úrazy / Zápaly / Migréna a bolesti hlavy / Cukrovka / Osteoporóza / Zápaly kĺbov a artritída / Cystická fibróza pŕs / Športové úrazy / Úľava od bolesti / Starnutie / Ochorenia čriev


©2011-2019 www.cistecievy.sk

NAJ.sk
Naši partneri: LKVB6....