Serrapeptáza

Serrapeptáza a astma

Čo je to astma?

Je spektrum podobných pľúcnych ochorení, ktoré môžu mať rôzne príčiny. Môže byť život ohrozujúca a preto ju treba brať veľmi vážne.
Farmaceutický priemysel vás presvedčuje, že príčiny astmy sú genetické, prach, roztoče, znečistenie a podobne a pacient nemá inú možnosť ako ostať na liečbe. Iný pohľad na astmu je, že hlavnú zodpovednosť má neprirodzená strava a nedostatok výživných látok (aj priateľských baktérií). Hoci môžu byť ľudia, ktorí majú genetickú predispozíciu, aby dostali astmu nie je to životný rozsudok a vhodná starostlivosť zabráni vzniku ochorenia. Bežné astmatické spúšťače: Alergické reakcie. Energické cvičenie. Infekcia. Emocionálny stres alebo vzrušenie. Studený vzduch. Prach z prostredia a hmla (aerosoly). Znečistenie vzduchu. Nočné záchvaty astmy. Domáce produkty. Lieky.
Spoločný pre všetky tieto spúšťače je zápal. O tomto nás presvedčuje fakt, že liekom voľby sú steroidy – ktoré pôsobia protizápalovo.
 

Ako môže serrapeptáza pomôcť?
Serrapeptáza pomáha úžasne a to tak, že čistí pľúca od všetkého zápalu, mucínu, mŕtveho a jazvovitého tkaniva. Odstránením tohto problémového tkaniva môže vlastný hojaci systém ho nahradiť zdravým tkanivom a výsledkom je lepšia funkcia priedušiek a pľúc.

Koľko tabletiek mám brať?
Začnite s 3 tabletkami Serrapeptázy 60000UI 3 x za deň na prázdny žalúdok a zvýšte na 4x 3 ak nepocítite zlepšenie do 7 dní. Potom postupne znížte na 1x1 tbl.

Otázka: Môžem brať tak veľa tabliet? Nemôžu reagovať s inými liekmi čo beriem?
Odpoveď: Nie, užíva sa viac ako 25 rokov v Nemecku bez toho aby bol hlásený vedľajší účinok.

Príklad zo života: Stephen Kershaw bol nadšený mladý atlét. Pre závažný astmatický záchvat, sa slabo umiestnil, videl pomoc v liečbe so Serrapeptázou. „Chripel som, tvoril som veľa hlienu a ťažko sa mi dýchalo. Toto trvalo 4 mesiace a vôbec sa to nezlepšovalo. Bol som v ťažkej situácii, pretože na zlepšenie mojej astmy už bolo nevyhnutné vrátiť sa k užívaiu liekov steroidom, ale keby som to urobil, tak zhorším svoju cukrovku (diabetes). Dr. Kamal Anand, newcastelský obvodný lekár, poskytuje alternatívnu liečbu v takom rozsahu ako tradičnú. Dr.Anand navrhol liečbu s pridaním tablety obsahujúcej enzým serrapeptáza. Po týždni sa Stephanov stav zlepšil natoľko, že nemusel začať s užívaním steroidných hormónov. Okrem toho že sa Stephen cítil lepšie, zlepšila sa aj kapacita jeho pľúc. Dr. Anand mu zmeral vrcholný prietok (peak flow). U zdravého tínedžera (vek od 11- do 19 rokov) sa očakáva skóre 600. Predtým ako ochorel mal Stephenov vrcholný prietok najvyššiu hodnotu 450, ale klesol na 380. „ Lapal po dychu s úsilím, keď prišiel ku mne“ hovorí Dr.Anand. „Bolo tam značné zlepšenie v jeho vrcholnom prietoku, ktoré sa v krátkom čase vrátilo späť na skóre cez 400.
Serapeptáza, znížila zápal a odstránila hlien, ktorý mu obmedzoval dýchanie. Tiež stojí za pozornosť, schopnosť serapeptázy odstrániť zahlienenie v stavoch ako emfyzém, bronchiektázie (je porucha dýchacích ciest v rámci pľúc) a bronchitída. Tím z Neapolskej Univerzity posúdil účinnosť a znášanlivosť (tolerabilitu) serapeptázy v multicentrickej, dvojito slepej, placebo kontrolovanej štúdii s 193 osobami trpiacimi akútnym alebo chronickým ochorením ucha, nosa alebo hrdla. Po troch až štyroch dňoch bol pozorovaný ústup príznakov v skupine pacientov ktorí boli liečení serapeptázou v porovnaní s placebom.


Astma / Srdce a cievne ochorenia / Skleróza multiplex / Úrazy / Zápaly / Migréna a bolesti hlavy / Cukrovka / Osteoporóza / Zápaly kĺbov a artritída / Cystická fibróza pŕs / Športové úrazy / Úľava od bolesti / Starnutie / Ochorenia čriev


©2011-2020 www.cistecievy.sk

NAJ.sk
Naši partneri: LKVB6....