Serrapeptáza

O serrapeptáze


Serrapeptáza je enzým, ktorý dokáže vyčistiť zúžené cievy a pomôcť vyhnúť sa operácií srdcových ciev. Serrapeptáza je dar prírody na liečbu bolesti a chronického zápalu. Serrapeptáza sa stále častejšie využíva ako jednoduché zdravé prírodné riešenie namiesto väčšiny protizápalových liekov.

Pre svoje schopnosti rozkladať mŕtve tkanivá, krvné zrazeniny, cysty, cievne pláty a zápalové látky všetkých druhov sa používa v liečbe širokej škály ochorení. Známy nemecký lekár profesor Dr.Hans Nieper, používal serrapeptázu na liečbu zúžených ciev u svojich pacientov s ochorením srdcových ciev a na odstraňovanie cievnych plátov. Dr.Hans Nieper referoval, že serrapeptáza rozpúšťa krvné zrazeniny. Spôsobuje tiež, že kŕčové žily sa zmenšia alebo zmiznú.

 

Serrapeptáza je prirodzene protizápalová látka.
Je to proteolytický enzým izolovaný z nepatogénnej enterobaktérie Serracia E 15. Serrapeptáza sa nachádza v nepatrných množstvách v moči, toto naznačuje, že prechádza priamo cez tenké črevo do krvného obehu.
Klinické štúdie ukázali, že serrapeptáza má fibrinolytické, protizápalové a antiedematózne účinky (zabraňuje opuchu a hromadeniu tekutiny) v mnohých tkanivách. Jej protizápalové účinky sú lepšie ako iných proteolytických enzýmov.
Okrem zníženia zápalu jeden z najväčších prínosov je zníženie bolestivosti. Lekári poznajú protizápalový a bolesť blokujúci priaznivý účinok serrapeptázy a používajú ju v liečbe miesto salicylátov, ibuprofenu a iných nesteroidných antireumatík.
V Nemecku a iných európskych krajinách je serrapeptáza bežná v liečbe zápalových a úrazových opuchov.
Serrapeptáza je silný proteolytický enzým, ktorý rozpúšťa neživé tkanivá vrátane krvných zrazenín, cýst, cievnych plátov a zápalu všetkých foriem. Účinný enzým ponúka vhodnú alternatívu k salicylátom a tiež steroidom pre tých, ktorí trpia s reumatoidnou artritídou a širokým spektrom autoimúnnych ochorení, ktoré narúšajú zápalovú odpoveď vrátane ulceróznej kolitídy, psoriázy, uveitíry, alergií a niektorých foriem rakoviny.
Zatiaľ čo steroidné a nesteroidné protizápalové lieky môžu pomôcť dočasne, uľaviť od bolesti, opuchu a zápalu môžu tiež potláčať obranyschopnosť tela a mať nebezpečné vedľajšie účinky. Serrapeptáza na druhej strane zmenšuje bolesť a opuch. Nemá brzdiace účinky na prostaglandíny a nemá žiadny vedľajší účinok na črevo. V liečbe sa využíva serrapeptáza v Europe a Azii viac ako 25 rokov. Liečba zahrňuje: chronickú sinusitídu (zápaly prínosových dutín), vylúčenie broncho-pulmonálnych sekrétov (enzým rozkladá bielkovinné vlákna, ktoré umožňujú mucínu zhrubnúť), podvrtnutie, roztrhnuté šľachy a iné úrazové poranenia, opuchy a tiež pooperačný zápal.


Predpokladá sa, že Serrapeptáza účinkuje tromi spôsobmi:

  1. Môže zmenšovať zápal zriedením zápalovej tekutiny a uľahčiť tak drenáž tekutiny. Toto tiež zrýchľuje hojenie tkaniva.

  2. Môže pomáhať zmenšiť bolesť brzdením uvoľňovania látok, ktoré bolesť vyvolávajú (bradykininy).

  3. Môže zlepšovať stav srdcových ciev rozkladaním vedľajších produktov krvnej zrážanlivosti, ktoré sa nazývajú fibrín. Výhodou serrapeptázy je schopnosť rozpúšťať arterosklerotické pláty bez akéhokoľvek poškodenia vnútornej výstielky ciev.

Serapeptáza sa používa ako vysoko účinná náhrada (alternatíva) oproti antibiotikám v mnohých krajinách. Lieči zápalové poruchy a nielen bojuje proti zápalu, ale tiež zmierňuje bolesti a opuch, skracuje čas hojenia a podporuje imunitný systém. Má čistiaci účinok. Pomáha viazať ťažké kovy, pomocou ktorých telo vylučuje jedy (toxíny) a takýmto spôsobom meniť imunitný systém, usmerniť hormonálnu nerovnováhu a zrýchliť hojenie tkanív.
Serrapeptáza je silnejšia fibrinolytická látka ako iné známe alkalické alebo neutrálne proteázy, ako sú bromelain alebo pronáza.
Serrapeptáza sa veľmi dobre znáša. Môžeme ju použiť pre liečbu zápalového ochorenia alebo na rozloženie plátov, ktoré sa vytvorili v cievach. Vďaka silným protizápalovým schopnostiam, a pretože prakticky nemá vedľajšie účinky je serrapeptáza logickou voľbou miesto škodlivých nesteroidných antireumatík.

Balenie: Balené v recyklovateľných jantárových PETE (bez Bisphenol A) nádobách, aby bola zabezpečená najlepšia ochrana produktu pred oxidáciou.

Upozornenie: Pacienti, ktorí užívajú Varfarin, alebo iné lieky na zníženie krvnej zrážanlivosti by mali užívať znížené dávky Serrapeptázy po porade s lekárom. Prípravok nenahradzuje lieky predpisované lekárom a nemôže nahradiť plnohodnotnú pestrú stravu.
 

>>> Objednávka serrapeptázy <<<

Pozrite sa, kde všade Vám môže serrapeptáza pomôcť:
Astma / Srdce a cievne ochorenia / Skleróza multiplex / Úrazy / Zápaly / Migréna a bolesti hlavy / Cukrovka / Osteoporóza / Zápaly kĺbov a artritída / Cystická fibróza pŕs / Športové úrazy / Úľava od bolesti / Starnutie / Ochorenia čriev


©2011-2019 www.cistecievy.sk

NAJ.sk
Naši partneri: LKVB6....